BİZ KİMİZ ? - HASSAS DÖKÜM                

ALSE Hassas Döküm metalurji ve malzeme mühendisleri tarafından kurulmuş olup deneyimli ekipten oluşmaktadır. Uzun yıllardır Türkiye'nin büyük firmalarında çalışmış mühendis kadronun bir araya gelip oluşturduğu bir hassas döküm firmadır. Amacımız edindiğimiz bilgi ve birikimleri dökümhaneler ile paylaşıp değerli müşterilerimizin ürünlerini rekabetçi fiyatlar ile en iyi kalite teslim edebilmektir. Otomotiv, Çimento ve Madencilik, Pompa ve Vana, Isıl İşlem, Endüstriye Makina, Demir yolu, Enerji, Petrol Gaz sektörlerine yurt içi ve yurt dışına sayısız parçalar dökmüş ekibimiz ile sizlerin parçalarını dökmek için hazırız. Tahribatlı ve tahribatsız testlerin hepsini uygulaması yapılabilmektedir. Parçalarınıza uygun şarj numarası verilip geriye takibi yapılabilmektedir. Edindiğimiz tecrübelerin bir kısmını galeri bölümünde fotoğraf olarak paylaştık.

MİSYONUMUZ - HASSAS DÖKÜM

Yüksek kalitede nitelikli hassas döküm parça dökmek
Çözüm odaklı hizmet sunmak,
İyileştirme, geliştirme ve kaliteyi sürekli arttırmak.

VİZYONUMUZ - HASSAS DÖKÜM

Ülke ekonomisine ve üreticilerine katkıda bulunmak.

Tersine Mühendislik, Parça Dizaynı, Döküm Similasyonu ve Model Kalıp Üretimi

Hassas döküm öncesinde parçanızı inceleylip döküme uygun dizayn, model/kalıp üretimi tecrübeli ekimiz tarafından analiz edilip yapılmaktadır.

Hassas Döküm

Parçanızın dizaynına, kullanım yerine, miktarını analiz ederek size en uygun şekilde ve malzeme seçimi yapılarak hassas döküm yapılır.Hassas Döküm,  mum modellerin seramik katları ile kalıplanıp temiz yüzeylerde, kaliteli döküm yüzeyleri ve hassas tolerans ile üretilmesini sağlar . Üretim sayfamıza tıklayarak daha detalı bilgi bulabilirsiniz. 

Talaşlı İmalat

Parçanızın dizaynına, malzemesine ve miktarına göre en uygun işleme yöntemini belirleyerek parçanızı üretiyoruz. 

Kalite Kontrol

Parçanız üretildikten sonra talep edilen tahribatlı ve tahribatsız testleri yapıp sertifikalandırıyoruz. Talebinize göre 3.1B ve 3.2 sertifikalar ile malzemenizi teslim ediyoruz. Parçalarınızı düzenli olarak ölçü kontrol yapıyoruz ve ölçüm raporunu sertifaknız ile beraber teslim ediyoruz.